Wilk Korwin-Szymanowski

Z okazji dziesięciolecia Fundacji, chcemy przedstawić Wam kilka osób z naszego zespołu, które są z nami praktycznie od początku, lub które znacząco przyczyniły się do rozwoju Twojego Dziedzictwa.

Jeśli dzwonisz na nasz fundacyjny numer, najprawdopodobniej usłyszysz spokojny głos Wilka Korwin-Szymanowskiego, naszego rzecznika i osoby która z iście diabelską wprawą zmienia idee w słowa, pozwalające nam na przekucie pomysłów w czyny.

Jest z Fundacją od zarania, odpowiada za oprawę językową naszych działań – zarówno w języku codziennym, przedstawiającym Wam nasze projekty, jak i w języku instytucjonalnym (wnioski), czy prawniczym. Nigdy nie poddaje w wątpliwość realności naszych założeń, raczej od razu szuka dla nich opisu, który nada im możliwie wysoką efektywność.

Jest dla zespołu rodzajem mostu między najważniejszymi filarami Fundacji – artystyczno-ideowym, architektoniczno-projektowym oraz wykonawczym, jak również ustami Fundacji w kontaktach z instytucjami.

Jeden komentarz do „Wilk Korwin-Szymanowski

  1. Ewa Odpowiedz

    Spokojny, kojący Barytonie, czemu mnie straszysz, patrząc w mrok 😉 Trwam, bo obiecałeś w nieznane krok i wyprawę dla odważnych w celu wydobycia piękna z podziemi. Czekam więc na tańczące Eurydyki, uwiedzione dźwiękiem Twojej liry I śpiewu, zwycięski Orfeuszu. Pokaż zaczątek wiosny w sercu już dziś, którą chcę zobaczyć jako nadzieję i cel. Więc Ty, czerń podziemia I zieleń w jednym (np zdjęciu).
    Dziękuję za Twoją energię, wiarę i inteligentną, spokojną, wytrwałą waleczność 🙂🎶🌳❣
    “Na skałach dzikich gniazdo uwić, by wywieść śpiew, od trwogi ludzkiej starszy”
    /K.K. Baczyński – Orfeusz w lesie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *