Klasztor Dusz w Twoim Dziedzictwie!

Miesiące negocjacji, planowania, umów i porozumień. Dziś możemy powiedzieć – mamy to!

W ścisłej współpracy z Miastem Nowogrodziec, reprezentowanym przez pana burmistrza Roberta Relicha i jego zastępcę pana Andrzeja Drąga, udało nam się rozwiązać wszelkie wyzwania formalne i w dniu dzisiejszym akt notarialny na Klasztor Dusz został podpisany! Od dziś tworzymy nową historię Klasztoru i zarazem Nowogrodźca. Pod pieczą Twojego Dziedzictwa znalazł się najważniejszy i największy obiekt starego miasta. 🙂

Uścisk ręki między burmistrzem Nowogrodźca Robertem Relichem, a przewodniczącą Rady Fundatorów Twojego Dziedzictwa Thinloth Korwin-Szymanowską.

Na mocy dzisiejszego aktu, zgodnie z uchwałą Rady Miasta z zeszłego roku, Twoje Dziedzictwo stało się właścicielem zabytkowego klasztoru. To jednak nie koniec, a początek obiecującej współpracy między Twoim Dziedzictwem a Miastem Nowogrodziec. Już dziś myślimy o wspólnych wydarzeniach i działaniach mających na celu odbudowę Klasztoru Dusz i rozwój Nowogrodźca.

Burmistrz Robert Relich, zastępca burmistrza Andrzej Drąg i przewodnicząca Rady Fundatorów Twojego Dziedzictwa Thinloth Korwin-Szymanowska podczas sporządzania aktu notarialnego.

To jednak nie wszystko! Klasztor Dusz jest objęty projektem Zostań Dziedzicem, przez co każdy może dołączyć do naszego pionierskiego programu społecznego zarządzania dziedzictwem kulturowym, zyskując dożywotni głos w sprawach Klasztoru Dusz! Zapoznaj się ze szczegółami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *