Ślub w Perle

Od 2018 roku możliwe jest wzięcie ślubu cywilnego w Perle. W ostatnią sobotę gościliśmy takie wydarzenie, gdzie na dywanie z chmur, wśród zapachu lilii i promieni Słońca, dwie osoby połączyły się wzajemnym ślubowaniem.

Ceremonie prowadzą urzędnicy Urzędu Stanu Cywilnego w Bolesławcu. W przypadku chęci wzięcia ślubu w Perle, to do USC należy w pierwszej kolejności zgłosić się z pytaniem o koszt i możliwe terminy. Następnie należy uzgodnić termin z Perłą, dzwoniąc pod numer 690 690 550.

Koszt wynajęcia przestrzeni Perły pod ceremonię to 2 000 PLN netto, płatne z góry na podstawie faktury wystawionej przez firmę obsługującą wydarzenia w Perle – FTD Phoenix.

Koszt przeprowadzenia sesji ślubnej/poślubnej to 600 PLN netto za pierwsze 2 godziny i 250 PLN za każdą kolejną godzinę (cena dotyczy udostępnienia obiektu, nie usługi fotograficznej). W przypadku realizacji sesji tego samego dnia w ramach pakietu ślub + sesja, koszt to 500 PLN za pierwsze dwie godziny i 220 za każdą kolejną.

Koszt wytwornicy dymu ciężkiego “bazyliszek” (w tym materiały eksploatacyjne i obsługa), to 300 PLN za każdą rozpoczętą godzinę. Przy wybraniu pakietu ślub + bazyliszek, koszt to 250 PLN za każdą rozpoczętą godzinę.

Możliwe pakiety (ceny netto):

  • ślub – 2 000 PLN za salę
  • sesja ślubna – 600 PLN za pierwsze 2 godziny i 250 PLN za każdą kolejną godzinę
  • wytwornica dymu ciężkiego “bazyliszek” – 350 PLN za każdą rozpoczętą godzinę
  • ślub + sesja 2 500 PLN (sesja zdjęciowa do dwóch godzin, dopłata 220 PLN za każdą kolejną)
  • ślub + bazyliszek 2 300 PLN (pierwsza godzina “bazyliszka” w cenie, kolejna rozpoczęta 300 PLN)
  • pełny pakiet ślubny – 3 400 PLN, w tym sala, realizacja sesji ślubnej do 3 godzin, 2 godziny pracy “bazyliszka” (dodatkowa godzina sesji – 200 PLN, kolejna godzina pracy bazyliszka – 250 PLN)

Dla osób wspierających Fundację możliwe są atrakcyjne zniżki.

Wynajęcie przestrzeni Perły uwzględnia salę główną wraz z balkonami, dostęp do elektryczności (jednofazowej i trójfazowej), stół, krzesła dla pary młodej i urzędnika, piękne godło państwowe ze złoceniami wykonanymi 24 karatowym złotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *