More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 14, 2011!

Projekt flagowy:

Perła Żeliszowa - najbardziej rozpoznawalny fotograficznie zabytek Dolnego Śląska

Projekt przemiany byłego kościoła ewangelickiego w wielofunkcyjną arenę kulturalno-filmowo-fotograficzną.

Perła Żeliszowa stała się muzą dla wielu artystów, w tym świetnego reżysera Patryka Kizny. Jego film krótkometrażowy "The Chapel" zainspirował trwajacą obecnie adaptację obiektu. W 2014 roku Perła Żeliszowa pojawiła się w kolejnym jego filmie - "Rebirth".
Włączając się w ten projekt dotrzesz do szerokiego grona fotografów i modelek z całej Europy, oraz setek turystów odwiedzających Perłę Żeliszowa.

Czytaj więcej lub wesprzyj poprzez podatku

Włącz się!

1

Jako mecenas
Daj się poznać jako patron dużych imprez kulturalnych, odnowiciel dziedzictwa kulturowego, człowiek z klasą!

2

Jako darczyńca
Przekazując dar, czy wpłacając nawet niewielką kwotę na nasze konto, zlecasz nam kontynuowanie misji.

3

Jako inwestor
Mamy bogatą ofertę wspólpracy dla firm i korporacji promujących się jako odpowiedzialne społecznie.

4

Poprzez 1%
Przekaż 1% podatku na realizację celów Twojego Dziedzictwa.

Inne projekty:

Zabytki w obiektywie

Celem projektu jest artystyczna dokumentacja zabytków terytorium Polski. Czasem poważnie, czasem z humorem - zawsze wspomagając promocję danego obiektu.Projekt można wesprzeć przez 1% podatku

Czytaj więcej

Dziedzictwo jutra

Dziś żyją i tworzą wśród nas artyści, których dzieła staną się elementem dziedzictwa narodowego. Już dziś możesz ich dostrzec i zainwestować w dzieło, którym Twoje dzieci będą się mogły chwalić jak oryginalnym Matejką, czy Picassem.Projekt można wesprzeć przez 1% podatku

Czytaj więcej

Ballada o Polsce

Ballada o Polsce jest cyklem recitali utworów Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu artysty obdarzonego niezwykłym głosem - pana Łukasza Kretkowskiego. Wraz z nim, słuchacze przemierzą historię Polski od wczesnej Rzeczpospolitej Szlacheckiej, po czasy PRL.


Czytaj więcej

Wioska kultury dawnej

We współpracy z "Wioską Fantasy" przygotowujemy, żywe muzeum kultury dawnej w zabudowaniach "Wioski" w Kuńkowcach pod Przemyślem. Żywe muzeum ma zapewnić dorosłym i młodzierzy możliwość poznania dawnych technik rzemieślniczych.


Projekt można wesprzeć przez 1% podatku

Czytaj więcej

Archiwalne projekty:

Igrzyska Ognia i Stali

Mistrzostwa Polski w Pełnokontaktowych Walkach Rycerskich. Współcześni rycerze wskrzeszą pradawny klimat rycerskich walk - sportu przeżywającego swój renesans.
Partnerem projektu jest agencja artystyczna BRZART.

Czytaj więcej

Sławia

Celem projektu jest popularyzacja polskiej przeszłości słowiańskiej, szerzenie tematyki pochodzenia oraz próba wyjaśnienia tożsamości wynikająca z głębokiego poczucia dumy ze spuścizny naszych przodków.

 

Czytaj więce

Polskie zamki i pałace - serial

Serial reżyserii Pawła Pitery, którego zadaniem jest ożywienie polskich zamków i pałaców. Pora aby mury przemówiły i opowiedziały historię ludzi, którzy kiedyś je zamieszkiwali.

Czytaj więcej