Dzięki zaangażowaniu tych wrażliwych na piękno osób Perła Żeliszowa ocaleje! (kolejność alfabetyczna)

A

Adam Dariusz Grubczyński ze Złotoryji

Adam Gałaszewski z Ełku

Adrian Zenon Nowak z Częstochowy

Agata Twardzik z Bielska Białej

Agnieszka Anna Wróblewska z Wrocławia

Agnieszka i Robert Sęk z rodziną z Krakowa

Agnieszka Koszelak z Biskupca

Aleksandra Małgorzata Zienkiewicz z Wrocławia

Alicja Szymańka z Nysy

Andrzej Goworoski z Bielska Podlaskiego

Andrzej Narkiewicz z Łodzi

Andrzej Tomasz Niewiadomski z Łodzi

Aneta Deszczułka z Jawora

Aneta Sylwia Kijek z Libiąża

Animations

Anja Schumacher

Anna Golonka z Lipnicy Wielkiej

Anna Helena Moroz z Wrocławia

Anna i Andrzej Wrzoskowie z Kowar

Anna Kamaszewska z Warszawy

B

Barbara Łaban z Wrocławia

Bartłomiej Ł. Kołt z Wrocławia

Bartłomiej Miga z Kęt

Bartłomiej Szczurek z Rumii

Bernadeta Anna Sierszecka z Katowic

Brigitte Wagner (Niemcy)

C

Caroline Caston

Czesław Trzciński z Wrocławia

D

Damian Kukuła z Wrocławia

Danuta i Mieczysław Górka z Tarnowskich Gór

Danuta Rzanna z Poznania

Daria Tomasz Markowie ze Zgorzelca

Dariusz Kiełkiewicz z Wrocławia

Dawid Nowacki z Osiecznej

Dawid Rajtak z Radlina

Dennis Mellerowitz

Dominika Czeczot z Bogumiłowic

Dorota Augustyniok z Obornik Śląskich

E

Edyta Polon z Wrocławia

Eleni Bagladzis z Pieńska

Emilia K Cygal z Wrocłwia

Erika Simon Stiftung

Ewa Kaczmarek z Międzyrzecza

Ewa Matkowska z Żernik Wrocławskich

F

Filip L Kwiatkowski z Legnicy

G

Gebhard Reitz z Bopfingen

Grzegorz Weczerek z Wodzisława Śląskiego

H

Hans Kloda z Geseke

Helena Barau

Henryk Wacławik z Radzymina

J

Jacek Bętlewski z Nowej Soli

Jacek Matuszak z Krosinka

Jakub Andrzej Dębski z Jaworzna

Jane Bley

Jarosław Sokołowski z Żar

Jens Müller

Joanna Bienias ze Żmigrodu

Joanna Gutkowska z Krakowa

Joanna Umer z Gorzowa Wielkopolskiego

Joanna Zalewska z Gniezna

Joanna Zofia Olbryś z Ząbek

Jowita Ziobro

Julia Doszna z Łosi

Juliusz Gardawski z Warszawy

Justyna Orlovska z Wilna

Justyna Zaczek Grabowiec z Rzeczniowa

K

Karolina Korjat z Gdyni

Katarzyna Gancewska z Niekarzyna

Katarzyna Kromer z Dzierżoniowa

Katarzyna Szyszlo z Bolesławca

Kamil Kazidroga ze Świętochłowic

Kamil Krzysztof Klusik z Kobierzyc

Klaus Hermann Hecht

Koło Gospodyń Wiejskich z Żeliszowa

L

"Lost and Found Explorers" z Berlina

Lucyna Gmaj z Mogilna

Ł

Łukasz Barski z Czerwieńska Odrzańskiego

Łukasz Jabłoński z Borka Strzelińskiego

Łukasz Podolski

Łukasz Woźniak z Rawicza

M

Maciej Brzeziński z Nadmy

Magdalena Maria Szefler z Wrocławia

Maia Zaporowska z Wrocławia

Maja Małek z Katowic

Malina Michał z Katowic

Małgorzata Borkowska z Ełku

Małgorzata i Jacek Janikowscy z Poznania

Małgorzata Karamara z Bystrzycy Dolnej

Małgorzata Wójcik z Bolesławca

Marcelina Czekurłan ze Szprotawy

Marcin Dworaczyk z Kadłuba Turawskiego

Marcin Kaczmarczyk z Lwówka Śląskiego

Marcin Lesisz z Lubina

Marcin Przybylski z Legnicy

Marcin Ślizowski z LubLFjaAq!4g3SMina

Marek Robert Mazur z Lwówka Śląskiego

Marek Romanowicz z Berlina

Marek Rumińki z Warszawy

Marian Kosyk z Żeliszowa

Marianna Krysa

Mariusz Mikołajczak ze Szklarskiej Poręby

Marjolein Loppies z Heemstede

Mateusz Zawada z Wawrzeńczyc

Meinolf Lipka z Braunschweig

Michael Schwan z Freibergu

Michał Gottlieb z Jawora

Michał Jan Stefanik z Jawora

Michał Kazimierz Głazik ze Złotowa

Mirosław Łakota z Żorów

Monika Chrobak Piastowska z Wrocławia

Monika i Jerzy Śliwa z Łęczna

Monika Teresa Bojsan z Jegłowy

N

Norbert Robert Michalski z Nowego Sącza

O

Olga Burdyna z Żeliszowa

Olga Ewa Kucharska z Warszawy

P

Patrycja Janina Wężyk z Warszawy

Patryk Mirosław Lewandowski z Wrocłwia

Paweł Borkowski z Sulechowa

Paweł Jankowski

Paweł Rafał Lindner z Jeleniej Góry

Paweł Stępień

Piotr Cofur z Krakowa

Piotr Kutolowski

R

Rada Sołecka z Żeliszowa

Radosław Stępień z Łodzi

Regina i Adam Kamińscy z Prochowic

Renata Kwaśy z Bielska-Białej

Robert Sylwester Kortowski z Wrocławia

Robertus Wilhelmus Portengen

Rodzina Scholz

Rodzina Pudmensky

S

Sebastian Zwoliński z Katowic

Sławomir Aleksander Kamiński z Sade Budy

Sławomir Jacek Łukowski ze Sławy

Stanisław Gos z Wrocławia

Stefan Gardawski z Warszawy

Steffen Brändle

Stowarzyszenie "Żeliszowski Potok" z Żeliszowa

Svetlana Kravchenko z Warszawy

Szymon K Lachowicz z Legnicy

T

Tadeusz Bijak z Chojnowa

Thomas Ueberall z Chemnitz

Tomasz Kodyrko z Witkowa

U

Uczestnicy foto-rajdu "Dolina Bobru"

W

Waldemar Suchecki z Lwówka Śląskiego

Wilhelmus Crooymans z Nuenen

Wioletta Henkel z Katowic

Wojciech Fiderek ze Szczecina

Wojciech K Jałmużna z Rokicin-Kolonii

Wojciech Walasiak z Poznania

Wojciech Waydel z Warszawy

Dr Wolfgang Mielke z Berlina

Ż

Żaneta Turek z Ocic